XXIV. Nemzetközi Szenior Úszóverseny

Szentes, 2019.05.11-12.

33 1/3m férfi pillangóúszás

I. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Gábe Tamás1990Suncity Triathlon Team17.70
2.Köteles Dávid1993HÓD Úszó SE Szenior18.08
3.Kőszegi Dániel1990Bohóchal Egyesület22.50

II. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Gyovai Balázs1986Csongrádi Senior Úszó és SZSE19.15
2.Kiss László Bence1986Algyői Úszó Közhasznú Egyesület26.74

III. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Árvai Tamás1980Pénzügyőr SE18.97
2.Farkas Balázs1983Pénzügyőr SE24.94

IV. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Kiss István1976Dombovár20.84
2.Frank László1975Törökbálint21.73
3.Rigó Péter1978Algyői Úszó Közhasznú Egyesület26.20

V. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Roska László1973Törökbálint18.60
2.Csipes Andor1973Mezőtúri Seniorok19.24
3.Budai Tamás1971Egri Senior Úszó-Klub22.85
4.Csomai Zsolt1970Bácsvíz-KVSC51.71

VI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Tóth Csaba1969Törökbálint18.72
2.Cseh Imre1968Nyíregyházi Fókák SE20.12
3.Kőhalmi András1968Százhalombattai VUK SE20.32
4.Cserháti László1966Budapesti Delfinek Szenior Úszó Egyesület Budapest21.64
5.Csirmaz Sándor 1966Békéscsabai Senior21.75
6.Novak Ilic1966PK Barakuda masters Beograd33.56

VII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Csernus Zoltán1963Szeder SC23.00

VIII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.dr. Legeza László1958Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula20.35
2.Beák Attila1957Törökbálint21.05
3.Sebők János1956Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza22.46
4.Józsa László1957Spartak Szabadka31.88

IX. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Erdélyi Ferenc1952Törökbálint20.64
2.Alexandru Kuhn1952Resita 0726.47
3.Kürti Gergely1953Szombathelyi Sportközpont és Sportiskola Nonprofit Kft 38.97
4.Lucz Imre1951Szentesi Delfin ESC39.67

X. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Csaba Gábor1947Törökbálint23.16
2.Bólyai István1947TVSE Tatabányai Vízmű Sport Egyesület25.42
3.Sümeghy Dr László1945Budapesti Delfinek Szenior Úszó Egyesület Budapest29.21

XI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Kancsó János1941Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület32.17
2.Dr. Horkay György1944Debreceni Szenior Úszó Klub36.00

XII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Melkuhn Dezső1938Szentesi Delfin ESC34.71

Vissza